به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهید مهدوی، به نقل ازخبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، نخستین دوره رقابت‌های کشتی آزاد کشور گرامیداشت شهید نادر مهدوی در روستای بحیری شهرستان دشتی با قهرمانی تیم سردار شهید خلیج فارس پایان یافت.

این دوره از مسابقات که با حضور تیم‌هایی از استان‌های مازندران، فارس، خوزستان، اصفهان، مرکزی، البرز و سه تیم از استان بوشهر در سالن ورزشی شهدای خلیج فارس بحیری برگزار شد و تیم‌های شهید نادر مهدوی با ۳۴ امتیاز، خوزستان با ۲۹ امتیاز و مازندران با ۲۸ امتیاز مقام‌های برتر تیمی را کسب نمودند.

بنا به این گزارش در اوزان ۵۵، ۶۰، ۶۶ و ۷۴ کیلوگرم تیم‌ها در مسابقات انفرادی به مصاف هم رفتند که در وزن ۵۵ کیلوگرم صابر خانجانی از مازندران مقام اول، جلال مدیری از شهید مهدوی مقام دوم و بهنام رمضان از فارس و سعید مولایی از خوزستان مشترکان مقام سوم انفرادی را کسب کردند.

در وزن ۶۰ کیلوگرم میلاد شایانی از خوزستان مقام اول، محمد علی مهدی پور از مازندران مقام دوم، محمد عبوستی و علی سرنی مشترکان مقام سوم را کسب کردند.

در وزن ۶۶ کیلوگرم ارسلان رجایی‌فر از تیم شهید مهدوی مقام اول، هومن رشیدی از اصفهان مقام دوم و امیر حسین یعقوبی از البرز و مجید رفیعی از مرکزی مشترکا مقام سوم را کسب کردند.

در وزن ۷۴ کیلو گرم سامان شجاعی از شهید مهدوی مقام اول، علیرضا نادعلی از البرز مقام دوم، سید مجتبی صمدی از شهید توسلی و سید مرتضی احمدی مشترکا مقام سوم این دوره از بازی‌ها را کسب کردند.

بر اساس این گزارش تیم مرکزی جایزه اخلاق این مسابقات را برد، میلاد شایانی از خوزستان جایزه فنی‌ترین کشتی‌گیر، صابر خانجانی کشتی‌گیر نمونه و مصطفی بابایی از استان مرکزی نیز عنوان مربی نمونه را از آن خود کردند.